Cami ve Otel Temizliği

İslam alemi için büyük öneme sahip olan camiler, hijyen konusunda dini hassasiyetlerimize uygun olarak temizlenmelidir. Cami temizliği dinimize uygun yöntemler kullanılarak hassasiyet içerisinde temizlenmesi gereken alanlar için özel yöntemler gerektirmektedir. Camide namaz kılacakların temizlikte kullanılan malzemelerden dolayı rahatsız olmamaları gerekmektedir. Ayrıca temizlik işlemleri sonucunda cami cemaatinin hijyenik bir camiye sahip olması en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Dini görev ve sorumluluklarımızı yerine getirirken cami temizliği konusunda da titizlikle davranmamız gerekiyor. Yüzlerce hatta binlerce kişinin aynı alanda ibadet ettiğini unutmayarak camilerin hijyenine oldukça özen göstermekteyiz. Cami cemaatinin camide bulunmadığı zamanlarda yani namaz saatleri dışında cami temizliği çalışmalarımızı yapmaktayız ve caminin tüm alanlarının hijyen içerisinde kalması için çaba sarf etmekteyiz.

Toplu kullanım alanlarıyla benzerlik gösteren oteller hijyen konusunda titizlikle dikkatli olması gereken alanlar arasında yer almaktadır. Otel temizliği odada bulunan farklı özellikteki kişilerin odada sanki hiç kalmamış gibi hijyen içerisinde bir odayı yeni müşteriye hazırlamak gerektiğinin bilincinde olarak hizmet sağlamaktayız. Oda temizlik hizmetleri kapsamında çarşafların toplaması, yeni çarşaf ve nevresim takımlarının yerleştirilmesi, odanın temizlenmesi, oda içerisinde banyo ve lavaboların temizlenmesi gibi işlemler bulunmaktadır. Otel temizliği insanların yeni bir odaya girdiğinde ferah ve temiz bir otel olduğu konusunda şüphelerinin ortadan kalkmasını sağlayacak titizlikte gerçekleşmelidir.

Cami ve Otel Temizliği

Otel temizliği konusundaki hassasiyetimizi şöyle ifade etmek isteriz; otel tercihinde birçok kişinin en çok merak ettiği konu hijyen olmaktadır. Bu konunun hem insan sağlığı hem de otel prestiji açısından ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Otel temizliği konusunda eğitim almış personellerimiz otellerin doğru değerde temizlenmesi konusunda titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Otel kültürüne uygun olarak hem temizleme hem de değiştirme işlemlerini üstelenerek yeni müşteri için odanın ferah ve tertemiz olmasını sağlanacaktır.

Fultem olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren kendimizi geliştirerek farklı konseptlere uygun olarak hizmet vermekteyiz. Her alanda ki hizmetlerimizde o alan için özel eğitim verdiğimiz personeller hizmet sağlamaktadır. Böylece görevlendirdiğimiz personeller alanında uzman kişilerden oluşmaktadır otel temizliği veya cami temizliği konusunda firmamızı başarıyla temsil etmektedir. Bu durumun sonucu olarak firmamızdan beklenen performansı hijyen konusunda sunacaktır.