İnşaat Sonrası Temizlik

Binaların inşaat halinde olması kullanıcılarını sevindirmektedir. Çünkü her ev sahibi inşaatın bir an önce bitirilip yeni evine taşınma hayali kurduğunun farkındayız. Yeni hayallerin ve yeni bir başlangıcın ilk adımı olacak bu evin inşaat sonrasında aslında hemen taşınmak için uygun olmadığını göreceksiniz. Çünkü inşaat sonrasında ev içerisinde birçok inşaat kalıntısı olacaktır ve özel ekipmanlar olmadan bunların çıkarılması oldukça zordur.

İnşaat temizliği hizmetimiz kapsamında değerlendirdiğimiz bu durum sizlerin yeni evinize taşınmadan önce evinizin tertemiz olarak hazırlanmasını ifade etmektedir. İnşaat sonrası temizlik konusunda zemine yapışmış olan çimento kalıntıları, birikmiş ve bar tutmuş kalıntılar gibi pek çok olumsuz durum ortadan kaldırılacaktır. İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz bünyesinde personellerimiz özel ekipmanlar kullanmaktadır. Bu özel ekipmanlar oldukça güçlü olan inşaat kalıntılarının temizlenmesi konusunda etkilidir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik işleminde önceliğimiz inşaat kalıntılarının ortadan kaldırılması olacaktır. Bunun için yerdeki sıva kalıntılarını, çimento kalıntılarını, fayanslar arasından taşan derz kalıntılarını özel ekipmanlarla çıkarmamız gerekiyor. Ev temizliği için kullanılacak ekipmanlardan oldukça farklı olan bu ekipmanlar inşaat temizliği için özel olarak üretilmiştir. Tüm bu kalıntıların ortadan kaldırılması işlemini tüm odalar için uygulayarak ilk aşamayı tamamlıyoruz. Ardından tüm kalıntıları temizleyerek evden dışarıya alıyoruz. Bu aşamadan sonrası için öncelikle ilk temizlik çalışmasını yapıyoruz. Kalıntıların bıraktığı izler, tozlar, pislikler ne varsa ilk etaptaki temizlik turunda temizleniyor. Böylece evinizin kaba temizliği bitmiş oluyor. İnşaat temizliğinin bu aşamasından sonra evinizin ilk anki görünümüne oranla yarı yarıya temizlendiğini göreceksiniz.

Bu aşamanın ardından inşaat sonrası temizlik çalışmasının son aşaması yer alıyor. Bu çalışmaya başlamadan önce evinizi iyice havalandırıyor, havadaki tozların ev dışına çıkmasını sağlıyoruz. Bu aşamanın amacı gerçek toz ve kirlerin ortadan kaldırılmasını sağlamak olacaktır. Çünkü önceki aşamadaki temizlikte kaba toz ve kirler gitse de gerçek toz ve kirler bir süre sonra temiz üzerinde ortaya çıkacaktır. İşte bu ortaya çıkmayı engellemek için inşaat sonrası temizlik çalışmasının son kısmını hayata geçiriyoruz.

Köşe- bucak temizlik yaparak evinizin sizlere teslim edilmeye hazır olacak hale getirilmesi için çalışıyoruz. Böylece kusursuz bir temiz işlemini hayata geçirerek yeni evinize taşınmanız için uygun ortamı hazırlamış oluyoruz.