Halı, Koltuk ve Perde Yıkama

Halı yıkama işlemini evde yapmaya çalıştığınızda oldukça fazla yorulursunuz. Ayrıca halı yıkama işleminin doğru değerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Çünkü halılar ev içerisinde yer alan ve bakterilerin üreyebileceği en yaygın alanları oluşturmaktadır. Yüksek sıcaklıklar altında yıkanarak bakterilerden ve virüslerden arındırılması gerekmektedir. Firmamız özel halı yıkama makineleri kullanarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Sağlığa zararlı olmayan kimyasal maddeler kullanarak sizleri de korumaya özen gösteriyoruz.

Halı yıkama hizmetimiz bünyesinde halılarınızı evinizden alarak işyerimizde yıkıyoruz ve kurutuyoruz. Ardından halınızı teslim aldığımız adresinize getirerek sizlere teslim ediyoruz. Halınızı adresinizden alma ve yeniden adresinize teslim etme hizmetlerimiz ücretsizdir. Yani nakliye için ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Firmamız sadece halı yıkama işlemi için ücret talep etmektedir. Müşteri memnuniyeti kapsamında sunduğumuz bu hizmetimizden yüksek memnuniyet şeklinde geri dönüş almaktayız.

Halı yıkama hizmetimizin yanında dilerseniz koltuk yıkama hizmeti de vermekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizde özel koltuk yıkama makineleri kullanmaktayız. El değmeden koltuklarınızın profesyonel olarak yıkanmasını sağlayarak tertemiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanıza imkan sağlamaktayız. Koltuk yıkama hizmetimiz kapsamında kullandığımız kimyasalların tamamı ilgili bakanlıklar tarafından onaylanmış olan ve koltuk temizliği konusunda tavsiye edilen özel yıkama ve temizleme ürünleridir. Koltuk yıkama hizmetinde koltuklarınız üzerindeki leke ve kirlerden kurtularak koltuklarınızın ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamaktayız.

Halı, Koltuk ve Perde Yıkama

Perdelerin yerinden çıkarılması ve temizlenmesi çoğu zaman ciddi zaman ayırmanıza neden olmaktadır. Perdelerin sökülmesinin ardından yerine takılması da birçok ev hanımını düşündüren detaylar arasında yer almaktadır. Firmamız perde yıkama hizmeti sağlayarak sizleri bu sorunlardan kurtarmaktadır. Perde yıkama hizmetimiz ile perdelerinizi olduğu yerden söküyoruz ve temizlemek üzere şirketimize getiriyoruz. Burada özel perde yıkama programlarında yıkanmasını ve kurulanmasını bekliyoruz. Ardından adresinize gelerek perdeleri yerine takarak perde yıkama hizmetini tamamlamış oluyoruz. Ev içerisindeki tüm kokuların ve dumanların sindiği perdelerin temizlenmesi konusunda beyazlatıcı özel ekipmanlar kullanarak perdelerinizin ilk günkü beyazlığına kavuşmasını sağlıyoruz.

Kayserinin tüm bölgelerine yaygın servis ağımız ile ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri uygun fiyatlandırma politikaları ile sizlere sunmaktayız. Uygun fiyat avantajlarından faydalanarak hizmet almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.