Ev ve İş Yeri Temizliği

Bayanların iş hayatındaki yerinin artması evlere ayrılan zamanın azalmasına neden olmaktadır. Bu durum ülkemizin kalkınması ve bayanların iş hayatındaki yerinin artması nedeniyle olumlu olarak görülmektedir.

Fultem olarak bayanların iş hayatındaki yerinin artmasını destekleyerek herkesin kendi ayakları üzerinde durabilecek sosyal ve ekonomik güce sahip olması gerektiği düşüncesindeyiz. Zaten firmamız bünyesinde de bayan personeller istihdam ederek bu düşüncemizi hayata geçirmekteyiz.

Ev temizliği konusunda çalışan bayanların veya ev hanımlarının yanındayız. Ev temizliği konusunda özel olarak eğitim almış olan personellerimiz evinizin tüm noktalarındaki toz ve kirleri ortadan kaldıracaktır. Ev temizliği konusunda gerekli ekipmanlarla birlikte evinize gelecek olan çalışma arkadaşlarımız bu alanda hızlı, titiz ve güler yüzlü çalışarak sizlerin memnuniyetini sağlayacaktır. Ev temizliği aynı zamanda aile bireylerinin sağlığı içinde oldukça önemlidir. Firma olarak bunun farkındayız.

İş yeri temizliği konusunda firma olarak düşüncemiz, temiz olmayan ortamların sizlerin müşterilerinizin aklında oluşturacağınız izlenimin ne kadar olumsuz olacağı şeklindedir. Bu nedenle iş yeri temizliği firmamızın özel olarak ilgilendiği ve profesyonel olarak hizmet sağladığı alanlar arasında yer almaktadır. İş yeri temizliği hem müşteriler hem de çalışanlar açısından oldukça önemlidir. Çünkü firmanız ile ilgili izlenimlerin oluştuğu bu atmosferin temiz olması olmazsa olmazlar arasında yer alacaktır.

İş Yeri Temizliği

Ofis temizliği müşterilerinizi ağırladığınız ofisinizin ne kadar temiz olursa o kadar memnun müşteri olacağı düşüncesiyle titizlikle temizlenmektedir. Çünkü ofis temizliği sadece firmanız çalışanlarına değil aynı zamanda firma müşterileriniz de hitap etmektedir. Bu nedenle ofis temizliği konusunda bizler oldukça hassas davranmaktayız. Sizlerin de bu konudaki hassasiyetlerine en içten bir şekilde inanmaktayız.

İş yeri temizliği ve ofis temizliği sadece bir alanın temizlenmesi değil alınan hizmetin daha kaliteli bir imaj bırakması konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Ayrıca hem ev temizliği hem de iş yeri temizliği konusunda firmamız tarafından özel olarak eğitim verilmiş personellerimiz sizlere çözüm ortaklığı yapacaktır. Kullandığımız temizlik malzemeleri ilgili bakanlıklar tarafından onaylı olan temizlik malzemeleridir ve 1.sınıf kaliteli malzemeler arasından tercih edilmektedir. Böylece temizlik malzemeleri kullanıldıkları alanlara zarar vermeyerek sadece temizlik işlemi için çalışmalar yapılmasını sağlamaktadır.