Temizlik şirketimiz 10 yılı aşkın süredir Kayseri de hizmetlerine devam etmektedir. Kayseri temizlik şirketi denildiğinde akla gelen ilk şirket olmamız bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz temizlik çalışmalarındaki başarılarımızın göstergeleri arasında yer almaktadır. Kayseri temizlik şirketi olarak alanında uzman personellerle birlikte çalıştığımızı ifade etmekten memnuniyet duymaktayız. Sadece temizlik konusunda değil birçok konuda kendini geliştirmiş personellerle birlikte çalışarak çok yönlü bir şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.

Personellerimizin tamamı çeşitli eğitimler alarak Kayseri temizlik şirketi bünyesinde çalışmaya hak kazanmaktadır. Bu eğitimlerden bazıları güler yüz eğitimi gibi müşterileri memnuniyetini hedeflediğimiz detaylardan oluşmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimiz için temizlik yaparken aynı zamanda kibar ve güler yüzlü bir hizmet sağlamaktadır.

Ev veya işyeri fark etmeksizin Kayserinin hemen hemen her noktasına hizmet götürmekteyiz. Şirket çalışanlarımızı temizlik yapacakları adrese şirket araçlarımızla götürmekteyiz. Bu sayede Kayserinin tüm noktalarına ulaşma imkanına sahibiz. Alanında uzman temizlik personellerimiz ise ev veya işyerlerinizde profesyonel olarak temizlik çalışmaları sunmaktadır.

Firmamızın temizlik konusuna bakış açısı oldukça geniştir. Sadece kullandığınız dairelerin değil aynı zamanda yeni taşınacağınız boş dairelerin temizlenmesi, inşaatı yeni bitmiş binaların temizlenmesi gibi alanlarda da özel ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Temizlik şirketi bünyesinde kullandığımız tüm malzemeler ilgili bakanlıklar tarafından onaylanan malzemelerdir. Birinci sınıf kaliteli temizlik ürünleri kullanarak müşterilerimize temiz ve nezih ortamlar hazırlamaktayız.

Fultem temizlik şirketi olarak çalışan bayanlara olan desteğimizi her zaman sürdürmekteyiz. Çünkü çalışan bayanlar ev temizliği konusunda yeterli zaman bulamamaktalar. Zaman bulsalar bile bu zamanı aileleriyle geçirmek için çaba harcamaktadırlar. İşte bu gibi durumlarda çalışan bayanların en çok tercih ettiği temizlik şirketi olma özelliğine sahibiz. Ayrıca bayram temizliği veya bahar temizliği gibi kapsamlı temizlik çalışmaları da firmamız tarafından özel olarak takip edilmektedir.

Kalite standartlarımız gereğince Kayseri temizlik şirketi olarak bizlerden aldığınız hizmeti değerlendirmeniz adına müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizleri arayarak aldığınız hizmetten ne derece memnun kaldığınızı öğrenmek için sizlerle iletişime geçecektir. Çünkü müşteri memnuniyeti firmamızın kurulduğu ilk günden itibaren vazgeçemeyeceği ilkeler arasında yer almaktadır.